REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Marka farb  >  Brillux
Najwięksi producenci farb w Europie – ranking 2017

Najwięksi producenci farb w Europie – ranking 2017 (Artykuł)

Portal European Coatings po raz kolejny przygotował ranking największych producentów farb w Europie. Na liście 25 najpotężniejszych graczy na europejskim rynku nie znalazła się niestety żadna polska firma.
Kolorowy Junior Uni w Wuppertalu

Kolorowy Junior Uni w Wuppertalu (Artykuł)

„Uczyć bawiąc” to hasło, które szczególnie wzięli sobie do serca pomysłodawcy uniwersytetu dla dzieci i młodzieży Junior Uni w Wuppertalu. Najmłodsi mogą tam zdobywać wiedzę w atmosferze zabawy i eksperymentu. Zajęcia odbywają się w nietypowym budynku, którego barwny wizerunek stworzono m.in. przy pomocy farb Brillux.
Brillux App 3.0 na Androida

Brillux App 3.0 na Androida (News)

Aplikacja Brillux App 3.0 na Androida oferuje cały szereg możliwości, jeżeli chodzi o wyszukiwanie produktów firmy Brillux oraz dobór kolorów. Dostępne w języku niemieckim narzędzie znacznie ułatwia wyszukiwanie informacji.

Rewolucyjny system Hydro-PU XSpray (Multimedia, Video)

Czy to będzie farbiarska rewolucja? Jak zapewnia Brillux, nowy system do malowania natryskowego Hydro-PU XSpray jest wygodniejszy niż jakikolwiek inny.
Hydro-PU XSpray – wygodne malowanie natryskowe

Hydro-PU XSpray – wygodne malowanie natryskowe (Artykuł)

Nowa linia Hydro-PU XSpray od firmy Brillux kompatybilna z technologią natryskową XVLP została okrzyknięta farbiarską rewolucją. Jest przyjazna środowisku, wygodniejsza niż pędzel i wałek i pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu.
Brillux wkracza na polski rynek

Brillux wkracza na polski rynek (News)

W roku swoich 125. urodzin Brillux zamierza w pełni wejść na polski rynek. Ogłoszono właśnie, że wkrótce powstanie oddział firmy w Szczecinie.
Brillux – 125. urodziny!

Brillux – 125. urodziny! (News)

Brillux ma już 125 lat! Swoje urodziny świętował z rozmachem – impreza w Münster trwała trzy dni i wzięło w niej udział ponad 40 000 gości z 19 różnych krajów.
Sarah Pelikan prezentuje czysty kolor

Sarah Pelikan prezentuje czysty kolor (Artykuł)

Niemiecka artystka Sarah Pelikan stworzyła przy pomocy farb Brillux prostą, ale niezwykle imponującą instalację. Tunel, w którym zetknąć się można z kolorem w najczystszej postaci, stanął niedawno w Kunstverein w Lingen w zachodnich Niemczech.
Strona 1 z 212
 REKLAMA