REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Brillux – 125. urodziny!

Brillux ma już 125 lat! Swoje urodziny świętował z rozmachem – impreza w Münster trwała trzy dni i wzięło w niej udział ponad 40 000 gości z 19 różnych krajów.

Brillux

Fot. arch. Brillux

125. rocznica powstania niemieckiej firmy Brillux stała się okazją do zaprezentowania swoich dotychczasowych osiągnięć. Zorganizowano wielką interaktywną wystawę, której sercem był model domu z innowacyjnymi farbami Brillux.

Impreza stała się również platformą wymiany doświadczeń – zorganizowano wykłady i szkolenia dla architektów i wykonawców, a każdy z gości mógł zadać specjalistom firmy dręczące go pytania związane z farbami i ich stosowaniem.

Firma zadbała o to, aby wszyscy goście odjechali z Münster w świetnym humorze – niezwykła oprawa graficzna, poczęstunek, muzyka na żywo oraz Fun Park do nauki i zabawy (nie tylko dla dzieci!) to tylko niektóre z zapewnionych atrakcji. W końcu 125. urodzin nie świętuje co dzień.

Zapraszamy do galerii zdjęć z tego niezwykłego wydarzenia.

Źródło: Brillux

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA