REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Farby Polifarb Łódź z aprobatą Tauron

Systemy do zabezpieczeń antykorozyjnych marki Polifarb Łódź uzyskały aprobatę firmy Tauron i zostały wpisane na listę kwalifikowanych systemów malarskich dopuszczonych do stosowania w Tauron Dystrybucja S.A.

Polifarb Łódź Tauron

Fot. arch. Tauron

Koncern Tauron uznał, że systemy Polifarb Łódź spełniają jego wysokie standardy jakości. Na listę produktów dopuszczony do stosowania w Tauron Dystrybucja S.A. trafiły:

  • Lowistal – poliwinylowo-akrylowa farba nawierzchniowa, tiksotropowa, przeznaczona do zastosowania na stali ocynkowanej eksponowanej (bez produktów korozji),
  • Lowicyn-tixo – gruntoemalia grubopowłokowa do stali ocynkowanej nowej i eksponowanej z korozją podłoża,
  • Feg-C – przeciwrdzewna, grubopowłokowa dwuskładnikowa farba epoksydowa w połączeniu z farbą Lowistal – system do stali ocynkowanej nowej malowanej metodą natryskową.

Gratulujemy!

Źródło: Polifarb Łódź

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA