REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

RynekFarb.pl pomaga

Zrobiło się nagle bardziej kolorowo? Nie wiesz, co się święci? RynekFarb.pl rozpoczyna nową akcję. Ruszamy na odsiecz obiektom szarym, wysłużonym, i przywracamy im nowy blask!

Rynekfarb.pl pomagaCzasem potrzeba niewiele. Pomysłu, chęci, odrobiny entuzjazmu. Lubimy ludzi z misją i lubimy, gdy świat nabiera kolorów, dlatego startujemy z nowym cyklem, w ramach którego RynekFarb.pl będzie pomagał. Pomagał przywracać kolorową świetność!

W ramach akcji dzięki współpracy entuzjastów i producentów farb to co stare i zaniedbane na naszych oczach nabierze barw. Pierwsza taka metamorfoza już za kilka dni, przy wsparciu marki Feidal. Na razie pilnie strzeżemy szczegółów, śledźcie jednak nasze strony – wkrótce wszystko stanie się jasne. I kolorowe!

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA