REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Blog firmy Feidal Polska  >  Firma Feidal na Green Industrial Coating Asia

Firma Feidal na Green Industrial Coating Asia

   

Kongres Green Industrial Coating Asia organizowany jest przez Shanghai Coating Association oraz chiński związek producentów farb i lakierów. Wydarzenie jest jednym z najbardziej popularnych w Regionie Azji i Pacyfiku. Celem imprezy jest wspieranie innowacyjnej technologii produkcji i zastosowania materiałów lakierniczych, przyjaznej środowisku i bazującej na zasadach zrównoważonego rozwoju.

Mgr Aldin Turudic zaprezentował w swoim wystąpieniu innowacyjny system mieszania „Integrated Tinting Systems” grupy FEIDAL. Technologia „Integrated Tinting Systems”, wraz z różnymi podsystemami należy do najnowocześniejszych modułowych systemów produkcyjnych na rynku.

Dalsze informacje na temat systemu znajdziecie Państwo w rubryce „Downloads„na naszej stronie internetowej.

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się
 REKLAMA