REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Jotun Facade – jakość potwierdzona certyfikatami

Farby Jotun Facade, stosowane na prestiżowych obiektach w Polsce i na świecie, to doskonała wytrzymałość i estetyka oraz 10-letnia gwarancja. Potwierdzeniem ich jakości są najważniejsze branżowe certyfikaty.

Jotun Facade wieżowiec Q22 Warszawa

Wieżowiec Q22 w Warszawie, zabezpieczony farbami Jotun Facade. Fot. arch. Jotun

Farby proszkowe z linii Jotun Facade posiadają certyfikaty Qualicoat klasy 1, GSB Standard oraz AAMA 2603. Pozwalają one zaoszczędzić na kosztach materiału (o 25% mniejsze zużycie farby) oraz są przyjazne środowisku – nie zawierają ołowiu i nie emitują LZO.

Ich niewątpliwą zaletą są również walory estetyczne – charakteryzuje je m.in. perfekcyjna gładkość i rozlewność powłoki (PCI 7-8) oraz podwyższona odporność na zjawisko odparzeń (blanching), powstałych w trakcie transportu elementów wskutek kumulacji wilgoci pod folią. Farby są dostępne w wykończeniu matowym (seria 2403), satynowym (seria 2487) oraz w wysokim połysku (seria 2488).

Przykładem prestiżowego obiektu zabezpieczonego przy pomocy farb z tej linii jest 155-metrowy wieżowiec Q22 w centrum Warszawy. Do wymalowania profili aluminiowych i opierzeń z blachy na jego fasadzie wykorzystano farby: seria 2488 RAL9023, seria 2487 RAL9005, seria 2403 RAL9023 oraz seria 2403 RAL7015.

Źródło: Jotun

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA