REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

NOVOL Industrial – Antykorozja w nowej odsłonie

Od czterdziestu lat marka NOVOL jest synonimem najwyższej jakości produktów oraz kompetencji w zakresie lakiernictwa samochodowego oraz przemysłowego. Nowy wizerunek i wprowadzenie do oferty kolejnych produktów do dopiero początek zmian...

novol industrial coatings

Potwierdzona przez lata obecności na rynku jakość oraz zdobyte kompetencje miały swoje odbicie w odpowiedniej szacie graficznej. Ale podobnie jak marka podlega ewolucji, również od  czasu do czasu zmianie ulega jej wygląd. Dlatego też w ubiegłym roku wprowadzona na rynek linia produktów INDUSTRIAL w nowej, ujednoliconej szacie graficznej.

novol industrial coatings cans new design

Produkty z linii INDUSTRIAL wyróżnia charakterystyczne logo wykonane w technice litografii oraz kolorystyka w odcieniach granatu. Opakowania zyskały nowoczesny wizerunek a ponadto zawierają więcej praktycznych informacji o właściwościach i zastosowaniu produktu. Najważniejsze benefity produktu, umieszczone na etykiecie zostały przedstawione w formie piktogramów. Wzornictwo jest dopasowane do potrzeb najbardziej wymagających klientów, ceniących sobie poczucie smaku i wysoką estetykę wykonania. Produkty zyskały nowy wygląd opakowań, a marka INDUSTRIAL nowe założenia strategiczne.

novol industrial coatings shield

Jednym z nich jest gwarantowana ochrona i bezpieczeństwo Państwa procesów lakierowania, czego symbolem jest znak czerwonej tarczy w nowym logo. W ramach pakietu bezpieczeństwa zapewniamy klientom stałą opiekę techniczną, szybkie rozpatrywanie reklamacji i całodobowy serwis.

novol industrial coatings warrantyFirma Novol zapewnia KONTRAHENTOWI 5 letni okres gwarancji trwałości powłoki lakierniczej. Wieloletnia gwarancja stanowi pisemną deklarację rzetelności naszej firmy jako producenta i dostawcy wysokiej jakości rozwiązań.

 

Zmiana wizerunku  zbiegła się w czasie z wprowadzeniem na rynek nowości produktowych. Do oferty INDUSTRIAL dołączyły wyroby NOVOCOAT 4990 oraz NOVORUST 2290 HYBRID UHS.

R           E          K          L          A          M          A
novol coatings banner 635x150

Spełniając oczekiwania i wymagania klientów dotyczące innowacyjnych oraz atrakcyjnych produktów przygotowujemy kolejne niespodzianki produktowe jeszcze w tym sezonie. Nowości zostaną zaprezentowane w trakcie 17. Sympozjum Lakierowania Proszkowego i Ciekłego, w czwartek 11.04.2019 o godz. 16:00 w hotelu OSSA Conges &SPA, Rawa Mazowiecka.

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA