REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Primatek – farby proszkowe z Estonii na polskim rynku

Primatek to wytwórca farb rodem z Estonii – jeden z najszybciej rozwijających się producentów farb proszkowych w krajach bałtyckich. Jego produkty dostępne są również na polskim rynku.

Primatek coatings Polska

Fot. arch. Primatek

Główna siedziba oraz zakład produkcyjny Primatek mieści się w Narwie. W krótkim czasie firma zdobyła opinię silnego gracza na rynku w swojej części Europy. Zasłynęła nie tylko wysoką jakością swoich produktów, ale również błyskawiczną realizacją zamówień.

Na północ i na południe

Pod koniec 2018 roku otwarta została fabryka farb proszkowych Primatek, pierwszy taki zakład w krajach bałtyckich. Zaopatruje on w powłoki proszkowe także klientów ze Skandynawii. W ubiegłym roku natomiast firma otworzyła duże centrum logistyczne w Helsinkach.

Primatek spogląda jednak nie tylko na północ, ale również na południe. Dlatego ze swoimi produktami firma wkroczyła również na polski rynek.

Pełna oferta

Pełną ofertę marki Primatek można znaleźć na jej stronie internetowej. Produkty firmy znajdują zastosowanie w architekturze, branży budowlanej i meblarskiej, ale także w motoryzacji czy sektorze maszyn rolniczych. Oraz wszędzie tam, gdzie liczy się odporność na ścieranie oraz wysoka jakość powłoki.

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA