a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłowePrimatek – farby proszkowe z Estonii na polskim rynku

Primatek – farby proszkowe z Estonii na polskim rynku

Primatek to wytwórca farb rodem z Estonii – jeden z najszybciej rozwijających się producentów farb proszkowych w krajach bałtyckich. Jego produkty dostępne są również na polskim rynku.

Primatek coatings Polska

Fot. arch. Primatek

Główna siedziba oraz zakład produkcyjny Primatek mieści się w Narwie. W krótkim czasie firma zdobyła opinię silnego gracza na rynku w swojej części Europy. Zasłynęła nie tylko wysoką jakością swoich produktów, ale również błyskawiczną realizacją zamówień.

Na północ i na południe

Pod koniec 2018 roku otwarta została fabryka farb proszkowych Primatek, pierwszy taki zakład w krajach bałtyckich. Zaopatruje on w powłoki proszkowe także klientów ze Skandynawii. W ubiegłym roku natomiast firma otworzyła duże centrum logistyczne w Helsinkach.

Primatek spogląda jednak nie tylko na północ, ale również na południe. Dlatego ze swoimi produktami firma wkroczyła również na polski rynek.

Pełna oferta

Pełną ofertę marki Primatek można znaleźć na jej stronie internetowej. Produkty firmy znajdują zastosowanie w architekturze, branży budowlanej i meblarskiej, ale także w motoryzacji czy sektorze maszyn rolniczych. Oraz wszędzie tam, gdzie liczy się odporność na ścieranie oraz wysoka jakość powłoki.

Dowiedz się więcej o firmie