a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneWytwórca sprzętu otwiera biuro we Francji

Wytwórca sprzętu otwiera biuro we Francji

Producent sprzętu do badań powierzchni otworzył nowe biuro techniczne we Francji. Wszystko po to, by ułatwić zainteresowanym badaczom i technologom dostęp do jego urządzeń i móc zaprezentować ich możliwości.

Véronique Schloupt, szefowa biura technicznego w Metz. Fot. arch. Dataphysics Instruments

Nowe biuro techniczne we francuskim Metz otworzyła firma Dataphysics Instruments. To ekspert w produkcji sprzętu laboratoryjnego do analizy powierzchni oraz powierzchni styku.

Obiekt w Metz posiada w pełni wyposażone laboratorium aplikacji. Nils Langer, dyrektor zarządzający Dataphysics Instruments, komentuje:

Z systemem modularnym i intuicyjną obsługą naszych narzędzi oraz oprogramowania najlepiej zapoznać się w praktyce. Dlatego zapraszamy zainteresowanych naukowców do naszego laboratorium, gdzie będą mogli lepiej poznać oferowany przez nas sprzęt i metody pomiarowe.

Jak wyjaśnia firma, decyzja o otwarciu obiektu we Francji wynika faktu, że kraj ten jest siedzibą wielu firm działających w różnych sektorach przemysłu – m.in. branży samochodowej, elektronicznej, lotniczej czy medycznej.

Źródło: european-coatings.com