a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjnedo ścian i elewacjiCzas na zmianę! Wpuść najmodniejsze odcienie sezonu do swojego domu

Czas na zmianę! Wpuść najmodniejsze odcienie sezonu do swojego domu

Wiosna i lato to dobry czas, by wpuścić do mieszkania odrobinę koloru. Podpowiadamy, po jakie odcienie sięgnąć, by pozostać w zgodzie z najnowszymi trendami i wyczarować w domu nastrój harmonii oraz spokoju.

Fotolia_53243366_Warren Goldswain - Fotolia.com

W obecnych niespokojnych czasach eksperci proponują wykorzystać przede wszystkim barwy, które wywołują w nas dobre skojarzenia. Spacer po lesie, beztroski dzień na plaży, letnie popołudnie w ogrodzie – nastrój tych przyjemnych chwil zaklęty jest również w kolorach. Oto kilka inspiracji!

Barwy lasu i ziemi

Kolory inspirowane naturą nigdy nie zawodzą. W tym sezonie są szczególnie pożądane, w naturze szukamy bowiem ukojenia i harmonii. Jeśli marzysz o bardziej stonowanej opcji, sięgnij po słoneczne odcienie zbóż lub barwy ziemi. Wprowadzą one do wnętrza nastrój spokoju i optymizmu oraz pobudzą kreatywność.

Nieco odważniejszym wyborem będzie zieleń, oferująca szeroką gamę odcieni – od pastelowych barw poprzez świeżą zieleń trawy aż po ciemne tony przywodzące na myśl głąb lasu. Zieleń na ścianach w połączeniu z odpowiednimi dodatkami sprawi, że poczujesz się we własnym domu jak na łące lub w sosnowym zagajniku.

Inna bardzo modna obecnie opcja to aksamitne odcienie kremowe i tony waniliowe, tworzące przytulny domowy nastrój. W połączeniu z drewnianymi akcentami podobny kolor na ścianie otuli niczym ciepły koc. A do tego stanowi doskonałe, neutralne tło dla ewentualnych kolorystycznych akcentów.

Pełną paletę inspirowanych naturą barw znajdziesz w gamie Private Paradise na naszej stronie.

Energia lata

Wreszcie – barwy lata. Wśród propozycji na nadchodzący sezon pojawiają się również błękity. Wyciszają, relaksują, a do tego przypominają o tych najpiękniejszych wakacyjnych dniach pod bezchmurnym niebem. Najlepiej na plaży, wśród kojącego szumu fal.

A dla odważnych i spragnionych odrobiny szaleństwa mamy jeszcze jedną letnią opcję, jaka pojawia się w najnowszych kolorystycznych trendach. To soczyste barwy owocowe – malina, cytryna, mango… Podobna aranżacja odświeży i doda energii nawet w najbardziej szary dzień.

Od wnętrza, które ukoi zmysły i wprowadzi w radosny nastrój dzieli cię już tylko krok. Proponowane przez nas kolory – zarówno stonowane barwy kremowe, jak i roślinne zielenie czy odcienie cytrusowe – znaleźć można w ofercie farb Magnat (w wersjach standardowych a także w superodpornych wersjach Magnat Ceramic) na stronie https://www.magnatfarby.pl/pl. Czas na zmianę!