a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneKobieta na czele Brytyjskiej Federacji Powłok

Kobieta na czele Brytyjskiej Federacji Powłok

Brytyjska Federacja Powłok ma nową prezeskę. Sharon Harte z Dacrylate Paints jest pierwszą w ciągu 111-letniej historii organizacji kobietą na tym stanowisku.

Dotychczasowy prezes Brytyjskiej Federacji Powłok, Guy Williams, oraz nowa prezeska Sharon Harte. Fot. arch. BCF

Sharon Harte objęła stanowisko w trakcie dorocznej konferencji Brytyjskiej Federacji Powłok (BCF) w Derby. Dotychczasowy prezes Guy Williams podziękował zarządowi i oznajmił, że zaszczytem było służenie branży w roli prezesa BCF.

Nowa prezeska wyraziła radość z nadchodzących dwóch lat, w trakcie których będzie mogła wspierać zespół Brytyjskiej Federacji Powłok, oraz podziękowała Williamsowi:

Chciałabym osobiście podziękować Guy‘owi za fantastyczne kierownictwo w trakcie jego kadencji – w czasie, który był jednym z najbardziej burzliwych w całej historii branży. Brytyjska Federacja Powłok, jak wiele innych instytucji, ma przed sobą obecnie wiele wyzwań. Jest jednak gotowa walczyć zawzięcie w takich kwestiach jak brytyjski REACH, Net Zero oraz zmiany w przepisach dotyczących opakowań i branży budowlanej.

Tom Bowtell, dyrektor generalny BCF, podkreślił, że Sharon Harte jest doskonałą rzeczniczką branży i cieszy się na współpracę z nią. Dodał, że w zakresie różnorodności i inkluzywności Brytyjska Federacja Powłok ma jeszcze wiele do zrobienia, jednak wybór pierwszej w historii prezeski jest z pewnością krokiem w dobrym kierunku.

Źródło: BCF