REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Consus znów przyciąga uwagę na Interlakokraska

Największe, 12-milionowe miasto Rosji i jedno z największych wydarzeń farbiarskich w tej części świata. Przez targową halę przepływa kilkutysięczny tłum. I choć kuszą piękne, wielkie stoiska rynkowych gigantów, uwagę odwiedzających skutecznie przyciąga oferta niewielkiej firmy z Dębicy. Consus po raz kolejny zrobił furorę na międzynarodowych targach Interlakokraska!

Consus Interlakokraska

Fot. arch. Consus

Od strumienia ludzi, płynącego targowymi alejkami w Forum Pavilion Expocentre w Moskwie, raz po raz odrywa się kilka osób i dołącza do grupy zgromadzonych przy stoisku firmy Consus. Z zainteresowaniem studiują ofertę polskiego producenta farb proszkowych, prowadząc ożywioną dyskusję z przedstawicielami firmy. Już z daleka widać, że prezentowane produkty budzą duży entuzjazm. Które przede wszystkim? O tym mówi pani Galina Stec, prezes Consusa:

Klienci szukali farb, które prezentują się efektownie i przykuwają wzrok efektem metalicznym o doskonałych właściwościach skrzących – i znaleźli je na naszym stoisku. Tym, którzy skarżyli się, że stosowane przez nich lakiery transparentne na podkładzie typu chrom ulegają odbarwieniom, proponowaliśmy serię lakierów MG. Farby poliestrowe o głębokim macie? Farby na MDF? Wszystko to mamy w swojej ofercie. Dzięki temu byliśmy w stanie zaproponować odpowiednie rozwiązania większości odwiedzających nas klientów.

Consus Interlakokraska

Fot. arch. Consus

Targi Interlakokraska stają się prawdziwą potęgą – w tym roku odwiedziło je już prawie 10 tysięcy osób z 45 krajów, a więc aż o trzy tysiące więcej, niż w poprzednim. Z każdym rokiem także coraz więcej firm decyduje się zaprezentować w Moskwie swoją ofertę – tym razem było ich blisko 250. I choć wiele z nich to rynkowi giganci, Consus co roku rywalizuje z nimi o uwagę gości. I radzi sobie świetnie! Wszak ma do zaoferowania również jakość na światowym poziomie.

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA