REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Marka farb  >  PPG Refinish
Pandemia a lakiery samochodowe – szansa czy wyzwanie?

Pandemia a lakiery samochodowe – szansa czy wyzwanie? (Artykuł)

Portal Coatings World porozmawiał z producentami lakierów samochodowych o obecnej sytuacji na rynku i tym, jak radzą sobie z pandemią. Większość z nich nie kryje, że nie jest dobrze, są jednak i tacy, którzy w obecnej sytuacji dostrzegają nowe możliwości.
Miedź i złoto na światowych drogach

Miedź i złoto na światowych drogach (Artykuł)

Biel wciąż pozostaje najpopularniejszym kolorem samochodów – potwierdzają eksperci PPG. Ponad ¼ aut na świecie ma karoserię właśnie w tym odcieniu. Czy w najbliższym czasie inne barwy przypuszczą szturm na czołówkę popularności? Czy na światowych drogach zrobi się bardziej kolorowo?
PPG oficjalnym dostawcą Kia

PPG oficjalnym dostawcą Kia (News)

PPG został oficjalnym dostawcą produktów lakierniczych do warsztatów KIA na terenie Europy. Po dogłębnej analizie oferty koncernu i porównaniu jej z propozycjami konkurencji jeden z największych wytwórców samochodów na świecie postanowił znów przyznać swoją wyłączną akceptację firmie PPG.
PPG szkoli młodych lakierników

PPG szkoli młodych lakierników (Artykuł)

Dzięki porozumieniu między PPG Industries Polska a Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 7 w Łodzi tamtejsi uczniowie od przyszłego roku będą mogli kształcić się w zawodzie lakiernika samochodowego.
Lakiery samochodowe w latach 2014-2018

Lakiery samochodowe w latach 2014-2018 (Artykuł)

Firma TechNavio przygotowała raport dotyczący rynku lakierów samochodowych. Według niego rynek ten w latach 2014-2018 będzie się rozwijał w tempie 5,59% na rok.
Widowiskowy motocykl dzięki lakierom PPG

Widowiskowy motocykl dzięki lakierom PPG (Artykuł)

W trakcie targów V-Twin Expo w Cincinnati 8 i 9 lutego 2014, dużej imprezy dla miłośników motocykli, firma PPG Refinish miała okazję zaprezentować kilka swoich produktów dla branży motoryzacyjnej.
Nowa strona PPG Refinish

Nowa strona PPG Refinish (News)

Na początku grudnia strona internetowa PPG Refinish ukazała się światu w zupełnie nowej osłonie. Więcej treści, szybsza i łatwiejsza nawigacja oraz wygodne przeglądanie na urządzeniach mobilnych – oto najważniejsze zmiany.
 REKLAMA