REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowa strona PPG Refinish

Na początku grudnia strona internetowa PPG Refinish ukazała się światu w zupełnie nowej osłonie. Więcej treści, szybsza i łatwiejsza nawigacja oraz wygodne przeglądanie na urządzeniach mobilnych – oto najważniejsze zmiany.

PPG RefinishJak zapewnia Greg DeCamp, manager PPG, strona PPG Refinish została zmodernizowana zgodnie z sugestiami otrzymywanymi od klientów, managerów, szkoleniowców i informatyków. Zmiany miały umożliwić łatwiejsze przeglądanie treści i odnajdywanie dokładnie tych informacji, które są potrzebne.

Problemów nie sprawia już także korzystanie ze strony przy pomocy smartfonów czy tabletów. Dynamiczna platforma, na której oparty jest nowy serwis, pozwala dostosować jego wygląd i funkcjonalność do urządzenia mobilnego, którego używamy.

Odświeżone zostały strony wszystkich oddziałów PPG Refinish, w tym również polskiego. Polska wersja podobnie jak anglojęzyczna prezentuje się nowocześnie i przejrzyście, bez problemu można znaleźć na niej wszystkie potrzebne informacje. Zapraszamy!

Źródło: PPG Refinish

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA