a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweNowa strona PPG Refinish

Nowa strona PPG Refinish

Na początku grudnia strona internetowa PPG Refinish ukazała się światu w zupełnie nowej osłonie. Więcej treści, szybsza i łatwiejsza nawigacja oraz wygodne przeglądanie na urządzeniach mobilnych – oto najważniejsze zmiany.

PPG RefinishJak zapewnia Greg DeCamp, manager PPG, strona PPG Refinish została zmodernizowana zgodnie z sugestiami otrzymywanymi od klientów, managerów, szkoleniowców i informatyków. Zmiany miały umożliwić łatwiejsze przeglądanie treści i odnajdywanie dokładnie tych informacji, które są potrzebne.

Problemów nie sprawia już także korzystanie ze strony przy pomocy smartfonów czy tabletów. Dynamiczna platforma, na której oparty jest nowy serwis, pozwala dostosować jego wygląd i funkcjonalność do urządzenia mobilnego, którego używamy.

Odświeżone zostały strony wszystkich oddziałów PPG Refinish, w tym również polskiego. Polska wersja podobnie jak anglojęzyczna prezentuje się nowocześnie i przejrzyście, bez problemu można znaleźć na niej wszystkie potrzebne informacje. Zapraszamy!

Źródło: PPG Refinish