REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Damska rewolucja Brenntag 2014


W roku 2014 szykuje się prawdziwa rewolucja! Brenntag przygotował kalendarz, który kipi kobiecością – królują w nim urocze modelki z Polski, Czech, Słowacji, Litwy i Łotwy, i to w pięknym stylu... stylu pin-up.

BrenntagZdjęcia zamieszczone w kalendarzu nawiązują do klasycznych prac Gila Elvgrena, na których swe wdzięki prezentowały jaskrawo umalowane dziewczęta w kusych, kolorowych sukienkach. Wkrótce ten słodki wizerunek stał się nie tylko obiektem westchnień chłopców, ale również ikoną epoki. I jako taki przetrwał do dziś.

Kalendarz Brenntag pięknie nawiązuje do tej legendy pop artu. To dzieło kobiecych rąk – panie zajęły się przygotowaniem kalendarza, a w roli pin-up girls wystąpiły pracownice oddziałów Brenntag z Polski, Czech, Słowacji, Litwy i Łotwy. Efekt jest powalający – zobaczcie sami!

Źródło: Brenntag

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA