REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

PPG oficjalnym dostawcą Kia

PPG został oficjalnym dostawcą produktów lakierniczych do warsztatów KIA na terenie Europy. Po dogłębnej analizie oferty koncernu i porównaniu jej z propozycjami konkurencji jeden z największych wytwórców samochodów na świecie postanowił znów przyznać swoją wyłączną akceptację firmie PPG.

PPG Kia

Fot. arch. PPG

Kia jest obecnie 5. największym producentem aut na światowym rynku. W ciągu ostatnich kilkunastu lat firma dokonała wielu inwestycji w Europie, w 2013 roku zwiększając swój udział na europejskim rynku już do 6,2%. Stała się więc ona strategicznym klientem dla koncernu PPG w rejonie EMEA.

Mimo to w 2010 roku Kia zdecydowała się na wyłączną akceptację produktów konkurencyjnego producenta. Aby odzyskać zaufanie koncernu, zespół PPG zainicjował szereg spotkań dotyczących możliwości biznesowych firmy. Po gruntownym porównaniu ofert Kia ostatecznie zdecydowała się powierzyć znów swoje warsztaty PPG. Na mocy zawartej w grudniu 2013 umowy produkty marki Nexa Autocolor, PPG i MaxMeyer będą wykorzystywane w warsztatach Kia w 16 krajach europejskich przez następne pięć lat.

Źródło: PPG

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA