REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Marka farb  >  Nexa Autocolor
Produkty PPG z aprobatą KIA Polska

Produkty PPG z aprobatą KIA Polska (News)

KIA Polska oficjalnie potwierdziła, że produkty PPG spełniają jej kryteria jakościowe. Rekomenduje więc swoim dealerom ich zastosowanie w ramach napraw powłok lakierniczych.
Nexa Autocolor w nowej szacie

Nexa Autocolor w nowej szacie (News)

Marka Nexa Autocolor od PPG zaprezentowała nowe opakowania produktów z linii Aquabase® Plus oraz 2K®. Nowoczesna, dynamiczna szata graficzna ma odzwierciedlać zaangażowanie firmy i jej nacisk na innowacje.
PPG oficjalnym dostawcą Kia

PPG oficjalnym dostawcą Kia (News)

PPG został oficjalnym dostawcą produktów lakierniczych do warsztatów KIA na terenie Europy. Po dogłębnej analizie oferty koncernu i porównaniu jej z propozycjami konkurencji jeden z największych wytwórców samochodów na świecie postanowił znów przyznać swoją wyłączną akceptację firmie PPG.
Eco+ czyli lakier z przetworzonych butelek

Eco+ czyli lakier z przetworzonych butelek (Artykuł)

Eco+ to innowacyjny podkład opracowany przez firmę Nexa Autocolor, część koncernu PPG Industries. Jest to pierwszy na świecie produkt renowacyjny otrzymywany z granulatu PET, czyli z przetworzonych butelek i opakowań plastikowych.
 REKLAMA