REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nexa Autocolor w nowej szacie

Marka Nexa Autocolor od PPG zaprezentowała nowe opakowania produktów z linii Aquabase® Plus oraz 2K®. Nowoczesna, dynamiczna szata graficzna ma odzwierciedlać zaangażowanie firmy i jej nacisk na innowacje.

Nexa Autocolor

Fot. arch. Nexa Autocolor

Dodatkowo na nowych opakowaniach pojawiły się zielone elementy nawiązujące do ekologii – znak, że produkty Nexa Autocolor pozwalają ograniczyć do minimum straty materiału, a tym samym są przyjazne środowisku.

Nexa Autocolor to pionier lakierów samochodowych o niskiej zawartości LZO. 20 lat temu jako pierwszy producent na świecie wprowadził na rynek wodorozcieńczalny lakier bazowy.

Źródło: Nexa Autocolor

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA