a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweKonkurs Kolorystyczny Repanet – finał

Konkurs Kolorystyczny Repanet – finał

Jak co roku firma Axalta Coating Systems zorganizowała Konkurs Kolorystyczny Repanet, który ma wyłonić najlepszych lakierników w sieci warsztatów Repanet w Polsce. Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem „Perły w sieci Repanet”.

Repanet

Fot. arch. Axalta Coating Systems

Największą wiedzą i profesjonalizmem wśród uczestników wykazał się Robert Pięta z firmy Reiski Auto Sp. z o.o. w Bydgoszczy i to właśnie on otrzymał tytuł Lakiernika Roku 2014 Sieci Repanet. Nagrodą główną był nowoczesny spektrofotometr Geniusz IQ marki Standox – model, którego nie posiada jeszcze żaden inny warsztat w Polsce.

II miejsce zajął Łukasz Pająk z PGD Japan Motors z Bielska Białej, zaś III miejsce przypadło Mariuszowi Andryszczykowi z PGD AZNN Warszawa. W finałowej szóstce znaleźli się prócz tego również Kamil Sarnowski (Auto-Centrum M. Z. Kierat Sp. J.), Jarosław Wierzbicki (CRH Żagiel Auto Sp. z o.o.) oraz Grzegorz Kunka (PGD AZNN Katowice).

Finał konkursu odbył się 2 grudnia w Centrum Szkoleniowym Axalta w Broniszach koło Warszawy. Wzięli w nim udział uczestnicy, którzy najlepiej poradzili sobie w pierwszym etapie – zadanie polegało wówczas na uzyskaniu złożonego 3-warstwowego koloru perłowego 1G5 Toyota Lexus.

Zwycięzcy i finalistom serdecznie gratulujemy!

Źródło: Axalta Coating Systems