REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Białystok Biegał z Primacolem

Prawie 1,5 tysiąca osób przyciągnęła czwarta edycja zawodów sportowych „Białystok Biega”. Oficjalnym partnerem imprezy była marka chemii budowlanej Primacol Professional.

Primacol Białystok

Mural Boxy były oblegane przez najmłodszych. Fot. arch. Primacol Professional

W ramach imprezy „Białystok Biega” 21 września tego roku odbyły się dwa biegi uliczne – na 5 i na 10 km. Na dystansie 10 km najlepszy wśród mężczyzn okazał się Henadz Verkhavodkin z Białorusi, zaś wśród kobiet – Izabela Trzaskalska z Polski. W biegu na 5 km zwyciężyli natomiast Polak Piotr Łobodziński oraz Białorusinka Viktoryia Yarasevich. Wśród nagród dla zwycięzców znalazły się między innymi bony na zakup produktów Primacol i LuxDecor.

Primacol przygotował także Mural Boxy, na których uczestnicy imprezy mogli wypróbować możliwości Farby magnetycznej i Farby tablicowej, a także Farb do ścian i sufitów marki LuxDecor. Atrakcje te cieszyły się ogromnym zainteresowaniem najmłodszych.

Źródło: Primacol Proffesional

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA