REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Marka farb  >  Primacol Professional
Unicell Poland na targach Heimtextil i Bricomarche

Unicell Poland na targach Heimtextil i Bricomarche (News)

Unicell Poland, właściciel marki Primacol, przywiązuje dużą wagę do obecności na branżowych wydarzeniach. W styczniu firma wzięła udział m.in. w targach Heimtextil we Frankfurcie nad Menem oraz targach Bricomarche w Poznaniu.
Primacol na Onecie

Primacol na Onecie (News)

W serwisie Onet powstała nowa sekcja specjalna „Mieszkaj po swojemu”. Jest ona dedykowana markom farb Primacol Decorative, Primacol Professional i LuxDecor, należącym do firmy Unicell Poland.
Primacol sponsorem drużyny rajdowej TVN Turbo

Primacol sponsorem drużyny rajdowej TVN Turbo (News)

Producent marki Primacol został oficjalnym sponsorem drużyny TVN Turbo w tegorocznym Rajdzie Barbórki, który odbył się w dniach 12 i 13 grudnia 2015 w Warszawie. Załoga TVN Turbo zdobyła III miejsce w klasyfikacji generalnej ulicy Karowej.
Białystok Biegał z Primacolem

Białystok Biegał z Primacolem (News)

Prawie 1,5 tysiąca osób przyciągnęła czwarta edycja zawodów sportowych „Białystok Biega”. Oficjalnym partnerem imprezy była marka chemii budowlanej Primacol Professional.
Primacol Professional wspiera Węglową

Primacol Professional wspiera Węglową (News)

Produkty marki Primacol Professional zostaną wykorzystane przy remoncie powojskowego magazynu numer 10, który od 2011 r. jest siedzibą Transgranicznego Centrum Kultury Węglowa w Białymstoku. Tym samym producent chemii budowlanej marki Primacol, firma Unicell Poland Sp. z o.o., została oficjalnym sponsorem Węglowej.
Szkolenia Unicell Poland w sieci Castorama

Szkolenia Unicell Poland w sieci Castorama (News)

Firma Unicell Poland zorganizowała specjalne szkolenia dla pracowników sieci Castorama. Dotyczyły one aplikacji oraz działania produktów marki Primacol, wchodzących w skład Systemu kreatywnej dekoracji Primacol Decorative.
 REKLAMA