REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Szkolenia Unicell Poland w sieci Castorama

Firma Unicell Poland zorganizowała specjalne szkolenia dla pracowników sieci Castorama. Dotyczyły one aplikacji oraz działania produktów marki Primacol, wchodzących w skład Systemu kreatywnej dekoracji Primacol Decorative.

Unicell Poland

Fot. arch. Unicell Poland

W szkoleniach, które odbyły się pod koniec czerwca w 20 miastach na południu i w centrum Polski, wzięło udział w sumie 30 pracowników. W ciągu kilkugodzinnego kursu zdobyli oni wiedzę teoretyczną na temat produktów Primacol, a także zaznajomili się z tajnikami ich aplikacji. Firma Unicell Poland zdecydowała się na organizację szkoleń, ponieważ zdaje sobie sprawę, jak dużą rolę w dotarciu do inwestora odgrywa handlowiec.

Marka Primacol Decorative to linia produktów dekoracyjnych, które wyróżnia wysoka jakość, szeroka gama kolorystyczna oraz niezwykłe efekty specjalne (na przykład imitowanie struktury betonu czy kamienia naturalnego). Uczestnicy szkolenia mieli okazję zapoznać się między innymi z pastami strukturalnymi Inspiro, Effecto i Anticco, farbą betonową, farbami strukturalnymi oraz farbą 3D Effect wchodzącymi w skład Systemu kreatywnej dekoracji Primacol Decorative.

To jednak nie koniec cyklu szkoleń. Jak zapowiada Unicell, ciąg dalszy już jesienią tego roku.

Źródło: Unicell Poland

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA