a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneSzkolenia Unicell Poland w sieci Castorama

Szkolenia Unicell Poland w sieci Castorama

Firma Unicell Poland zorganizowała specjalne szkolenia dla pracowników sieci Castorama. Dotyczyły one aplikacji oraz działania produktów marki Primacol, wchodzących w skład Systemu kreatywnej dekoracji Primacol Decorative.

Unicell Poland

Fot. arch. Unicell Poland

W szkoleniach, które odbyły się pod koniec czerwca w 20 miastach na południu i w centrum Polski, wzięło udział w sumie 30 pracowników. W ciągu kilkugodzinnego kursu zdobyli oni wiedzę teoretyczną na temat produktów Primacol, a także zaznajomili się z tajnikami ich aplikacji. Firma Unicell Poland zdecydowała się na organizację szkoleń, ponieważ zdaje sobie sprawę, jak dużą rolę w dotarciu do inwestora odgrywa handlowiec.

Marka Primacol Decorative to linia produktów dekoracyjnych, które wyróżnia wysoka jakość, szeroka gama kolorystyczna oraz niezwykłe efekty specjalne (na przykład imitowanie struktury betonu czy kamienia naturalnego). Uczestnicy szkolenia mieli okazję zapoznać się między innymi z pastami strukturalnymi Inspiro, Effecto i Anticco, farbą betonową, farbami strukturalnymi oraz farbą 3D Effect wchodzącymi w skład Systemu kreatywnej dekoracji Primacol Decorative.

To jednak nie koniec cyklu szkoleń. Jak zapowiada Unicell, ciąg dalszy już jesienią tego roku.

Źródło: Unicell Poland