a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłowedo drewnaNowa strona internetowa Vidaron

Nowa strona internetowa Vidaron

Strona internetowa VIDARON, eksperta w ochronie, konserwacji i dekoracji drewna, zyskała nowy, atrakcyjny design oraz funkcjonalny interfejs. Witryna została dostosowana do potrzeb użytkowników, które są zawsze priorytetem marki. Nowoczesna kreacja zapewnia szybki i wygodny dostęp do ciekawych treści oraz fachowych porad.

VidaronZ nowej strony internetowej marki VIDARON można korzystać od 21 lipca 2014 roku. Witrynę wyróżnia intuicyjny i funkcjonalny interfejs a także oryginalna, barwna oraz interaktywna szata graficzna. Serwis został wykonany z dużą precyzją, zgodnie z najnowszymi trendami.

Łatwość nawigacji to zasługa specjalnie zaprojektowanych multimedialnych opcji, dostosowanych do charakteru i identyfikacji brandu VIDARON. Jedną z nich jest konfigurator, który zapewnia przejrzystą architekturę informacji o produktach i ich możliwym zastosowaniu. Już na stronie startowej możemy wybrać, jaką powierzchnie chcemy pomalować, a system automatycznie podpowie nam, które rozwiązanie będzie do tego najlepsze. Następnie z łatwością przetestujemy efekty, które możemy uzyskać na fakturze drewna.

Na stronie są dostępne również poradniki, z których można czerpać fachową wiedzę o ochronie i dekoracji drewna. Znajdziemy wśród nich praktyczne filmy z serii „krok po kroku” oraz ciekawe inspiracje aranżacyjne w formie barwnych artykułów. Nie zabrakło także słownika pojęć, który w przystępny sposób wyjaśni internautom znaczenie fachowych terminów.

Oprócz obszernego vademecum o charakterze poradnikowym, użytkownicy mogą skorzystać także z mapy, na której zaznaczone zostały wszystkie sklepy i punkty handlowe z asortymentem marki VIDARON. Dzięki temu łatwo i szybko zlokalizujemy placówki w naszej najbliższej okolicy.

Wykorzystane rozwiązania techniczne zostały dostosowane do urządzeń mobilnych, co pozwala na wygodne wyświetlanie treści na ekranach tabletów i smartfonów, bez konieczności instalowania specjalistycznych aplikacji.

Nowa strona internetowa VIDARON jest dostępna pod adresem: www.vidaron.pl.

Źródło: RedPen