REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowa strona internetowa Vidaron

Strona internetowa VIDARON, eksperta w ochronie, konserwacji i dekoracji drewna, zyskała nowy, atrakcyjny design oraz funkcjonalny interfejs. Witryna została dostosowana do potrzeb użytkowników, które są zawsze priorytetem marki. Nowoczesna kreacja zapewnia szybki i wygodny dostęp do ciekawych treści oraz fachowych porad.

VidaronZ nowej strony internetowej marki VIDARON można korzystać od 21 lipca 2014 roku. Witrynę wyróżnia intuicyjny i funkcjonalny interfejs a także oryginalna, barwna oraz interaktywna szata graficzna. Serwis został wykonany z dużą precyzją, zgodnie z najnowszymi trendami.

Łatwość nawigacji to zasługa specjalnie zaprojektowanych multimedialnych opcji, dostosowanych do charakteru i identyfikacji brandu VIDARON. Jedną z nich jest konfigurator, który zapewnia przejrzystą architekturę informacji o produktach i ich możliwym zastosowaniu. Już na stronie startowej możemy wybrać, jaką powierzchnie chcemy pomalować, a system automatycznie podpowie nam, które rozwiązanie będzie do tego najlepsze. Następnie z łatwością przetestujemy efekty, które możemy uzyskać na fakturze drewna.

Na stronie są dostępne również poradniki, z których można czerpać fachową wiedzę o ochronie i dekoracji drewna. Znajdziemy wśród nich praktyczne filmy z serii „krok po kroku” oraz ciekawe inspiracje aranżacyjne w formie barwnych artykułów. Nie zabrakło także słownika pojęć, który w przystępny sposób wyjaśni internautom znaczenie fachowych terminów.

Oprócz obszernego vademecum o charakterze poradnikowym, użytkownicy mogą skorzystać także z mapy, na której zaznaczone zostały wszystkie sklepy i punkty handlowe z asortymentem marki VIDARON. Dzięki temu łatwo i szybko zlokalizujemy placówki w naszej najbliższej okolicy.

Wykorzystane rozwiązania techniczne zostały dostosowane do urządzeń mobilnych, co pozwala na wygodne wyświetlanie treści na ekranach tabletów i smartfonów, bez konieczności instalowania specjalistycznych aplikacji.

Nowa strona internetowa VIDARON jest dostępna pod adresem: www.vidaron.pl.

Źródło: RedPen

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA