REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Unicell Poland na targach Heimtextil i Bricomarche

Unicell Poland, właściciel marki Primacol, przywiązuje dużą wagę do obecności na branżowych wydarzeniach. W styczniu firma wzięła udział m.in. w targach Heimtextil we Frankfurcie nad Menem oraz targach Bricomarche w Poznaniu.

Unicell Poland Heimtextil Bricomarche

Fot. arch. Unicell Poland

Na tegorocznych targach Heimtextil we Frankfurcie, w dniach 9-12 stycznia, ze swoją ofertą obecnych było 39 wystawców z Polski. Unicell Poland wziął udział w wydarzeniu już po raz trzeci. Firma zaprezentowała produkty marki Primacol Professional i Primacol Decorative.

Poznańskie Targi Bricomarche natomiast, organizowane po raz drugi, odbyły się w dniach 10-11 lutego. Podczas imprezy prezentowane były produkty sprzedawane w sieci Bricomarche, w tym także marki należące do Unicell Poland: Primacol Professional, LuxDecor, system kreatywnej dekoracji Primacol Decorative oraz farby Nuance (dostępne w sprzedaży tylko w Bricomarche).

Unicell Poland doskonale zdaje sobie sprawę, że tego typu wydarzenia to doskonała okazja do spotkania z klientami oraz zacieśnienia więzi z właścicielami sklepów. Dzięki uczestnictwu w dwóch ważnych branżowych imprezach firma dobrze zaczęła nowy rok.

Źródło: Unicell Poland

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA