a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjnedo ścian i elewacjiUnicell Poland na targach Heimtextil i Bricomarche

Unicell Poland na targach Heimtextil i Bricomarche

Unicell Poland, właściciel marki Primacol, przywiązuje dużą wagę do obecności na branżowych wydarzeniach. W styczniu firma wzięła udział m.in. w targach Heimtextil we Frankfurcie nad Menem oraz targach Bricomarche w Poznaniu.

Unicell Poland Heimtextil Bricomarche

Fot. arch. Unicell Poland

Na tegorocznych targach Heimtextil we Frankfurcie, w dniach 9-12 stycznia, ze swoją ofertą obecnych było 39 wystawców z Polski. Unicell Poland wziął udział w wydarzeniu już po raz trzeci. Firma zaprezentowała produkty marki Primacol Professional i Primacol Decorative.

Poznańskie Targi Bricomarche natomiast, organizowane po raz drugi, odbyły się w dniach 10-11 lutego. Podczas imprezy prezentowane były produkty sprzedawane w sieci Bricomarche, w tym także marki należące do Unicell Poland: Primacol Professional, LuxDecor, system kreatywnej dekoracji Primacol Decorative oraz farby Nuance (dostępne w sprzedaży tylko w Bricomarche).

Unicell Poland doskonale zdaje sobie sprawę, że tego typu wydarzenia to doskonała okazja do spotkania z klientami oraz zacieśnienia więzi z właścicielami sklepów. Dzięki uczestnictwu w dwóch ważnych branżowych imprezach firma dobrze zaczęła nowy rok.

Źródło: Unicell Poland