REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Marka farb  >  Primacol

Festiwal Książki Artystycznej dla Dzieci i farby Primacol (Multimedia, Video)

Z okazji Festiwalu Książki Artystycznej dla Dzieci, który odbył się niedawno Białymstoku, powstał specjalny film promocyjny. Wykorzystano w nim farby Primacol.

Kolejny spot Primacol Lowlanders (Multimedia, Video)

Po sukcesie pierwszego filmu reklamowego drużyny Primacol Lowlanders z Białegostoku przyszedł czas na kolejny materiał. Trener John Douglas Harper opowiada w nim o tym, co jest ważne w sporcie, a zwłaszcza w footballu amerykańskim.
Unicell Poland na targach Heimtextil i Bricomarche

Unicell Poland na targach Heimtextil i Bricomarche (News)

Unicell Poland, właściciel marki Primacol, przywiązuje dużą wagę do obecności na branżowych wydarzeniach. W styczniu firma wzięła udział m.in. w targach Heimtextil we Frankfurcie nad Menem oraz targach Bricomarche w Poznaniu.
Legionowo – największy mural historyczny odsłonięty!

Legionowo – największy mural historyczny odsłonięty! (News)

Największy w Europie mural historyczny, który powstał niedawno w Legionowie, został oficjalnie odsłonięty w przeddzień Święta Niepodległości. W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele lokalnych władz, a także Wiceminister Obrony Narodowej Wojciech Fałkowski.
Największy mural historyczny w Europie

Największy mural historyczny w Europie (Artykuł)

W Legionowie powstał największy mural historyczny w Europie. Jego pomysłodawcą i wykonawcą jest artysta Rafał Roskowiński, a do wykonania malowidła wykorzystano farby marki Primacol. Oficjalne odsłonięcie muralu już w najbliższy czwartek 10 listopada, w przeddzień Święta Niepodległości.
Primacol na Onecie

Primacol na Onecie (News)

W serwisie Onet powstała nowa sekcja specjalna „Mieszkaj po swojemu”. Jest ona dedykowana markom farb Primacol Decorative, Primacol Professional i LuxDecor, należącym do firmy Unicell Poland.
Modernistyczny mural na gdańskiej Zaspie

Modernistyczny mural na gdańskiej Zaspie (News)

Współpraca artysty Rafała Roskowińskiego z marką Primacol po raz kolejny przyniosła piękny plon. Tym razem jest nim lotniczy mural w gdańskiej dzielnicy Zaspa.
Primacol Lowlanders i ośmiorniczki dla wcześniaków

Primacol Lowlanders i ośmiorniczki dla wcześniaków (News)

Zawodnicy drużyny futbolu amerykańskiego Primacol Lowlanders przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji „Ośmiorniczki dla wcześniaków”. Na jeden dzień zamienili męskie potyczki na boisku na… szydełkowanie.
Strona 1 z 3123
 REKLAMA