a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweWidowiskowy motocykl dzięki lakierom PPG

Widowiskowy motocykl dzięki lakierom PPG

W trakcie targów V-Twin Expo w Cincinnati 8 i 9 lutego 2014, dużej imprezy dla miłośników motocykli, firma PPG Refinish miała okazję zaprezentować kilka swoich produktów dla branży motoryzacyjnej.

motocykl PPG

Fot. sulaco229 (sxc.hu)

Niewątpliwą atrakcją dla odwiedzających stoisko PPG na targach V-Twin Expo była obecność legendarnego twórcy motocykli, Dave’a Perewitza (który wystąpił ostatnio także w reklamie lakierów Vibrance Collection od PPG) oraz jego córki Jody Perewitz. Jody, która poszła w ślady ojca, bierze również udział w wyścigach motocyklowych i jest pierwszą kobietą, która przekroczyła prędkość 200 mil/h (czyli 322 km/h) na motocyklu V-Twin. Na targi przybyła wraz ze szczęśliwą maszyną, na której pobiła ten rekord.

Jody Perewitz. Fot. arch. PPG

Jeśli natomiast chodzi o produkty PPG, na stoisku koncernu błyszczały farby i dodatki z kolekcji Vibrance, szczególnie nowy lakier Ditzler® Hot Rod Black oraz szklane płatki Crystallance™.

Ten pierwszy pojawił się na rynku w czerwcu ubiegłego roku i jest propozycją dla każdego, komu zależy na motocyklu czy samochodzie w stylu retro. Zapewnia jednolite, matowe wykończenie nawiązujące do złotych czasów, w których na amerykańskich drogach królowały auta typu hot rod i muscle car. Stylowy, lekko staroświecki wygląd i współczesna jakość to połączenie, które zadowoli nawet wymagających.

Crystallance™ natomiast to dodatek, który pięknie rozświetli wykończenie pojazdu. Klienci mają do wyboru sześć opalizujących odcieni – srebrny, szafirowy, jadeit, granat, topaz i opal. Szklane płatki Crystallance™ dodawać można zarówno do podkładu, jak i warstwy bazowej.

Więcej na temat kolekcji Vibrance oraz innych produktów PPG Refinish na stronie koncernu.

Źródło: PPG