REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

PPG szkoli młodych lakierników

Dzięki porozumieniu między PPG Industries Polska a Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 7 w Łodzi tamtejsi uczniowie od przyszłego roku będą mogli kształcić się w zawodzie lakiernika samochodowego.

PPG

Fot. arch. PPG

Niedawno pisaliśmy o szkoleniach dla młodych adeptów lakiernictwa, jakie organizuje Axalta w swoim ośrodku w Broniszach. Inne firmy również dostrzegają potrzebę kształcenia młodych ludzi. Aby przekazać kolejnemu pokoleniu lakierników swą wiedzę i doświadczenie polski oddział PPG Industries nawiązał współpracę z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 7 w Łodzi.

ZSP nr 7 to największa w Łodzi szkoła zawodowa kształcąca przyszłych profesjonalistów z branży samochodowej. Dzięki porozumieniu w przyszłym roku będzie ona mogła uruchomić nową specjalizację, przygotowującą uczniów do zawodu lakiernika. Zajęcia praktyczne będą się odbywać w pracowni z dostępem do profesjonalnego sprzętu i w ścisłej współpracy ze specjalistami PPG i innych firm partnerskich.

Nauka trwać będzie 3 lata, w trakcie których uczniowie zapoznają się z tajnikami przygotowania powierzchni, nanoszenia powłok lakierniczych oraz renowacji powierzchni lakierowanej. Dzięki wsparciu profesjonalistów kurs będzie mieć bardzo praktyczny charakter i pozwoli uczniom zapoznać się z wszystkimi aspektami zawodu lakiernika. W ten sposób wejdą na rynek pracy doskonale przygotowani.

Szczegóły na temat nowej specjalizacji na stronie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 7 w Łodzi.

Źródło: PPG

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA