REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowy członek Komitetu Operacyjnego CEPE

Stojący na czele Brytyjskiej Federacji Powłok Tom Bowtell został jednogłośnie wybrany na nowego członka Komitetu Operacyjnego CEPE (Europejskiej Rady Producentów i Importerów Lakierów, Farb Drukarskich i Artystycznych).

CEPE

Tom Bowtell. Fot. Brytyjska Federacja Powłok

Jan van der Meulen, dyrektor zarządzający CEPE, wyraził radość, że po kilku latach przerwy w Komitecie Operacyjnym znów znalazł się reprezentant Wielkiej Brytanii. Jest to bowiem kraj, który silnie angażuje się w inicjatywy proekologiczne CEPE oraz działalność edukacyjną i szkoleniową.

Świeżo upieczony członek Komitetu Operacyjnego jest natomiast zadowolony z tego że reprezentująca interesy Wielkiej Brytanii Federacja będzie mieć wpływ na decyzje podejmowane przez tak ważną organizację, jaką jest CEPE.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA