REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nobiles Pory Roku w nowej szacie

Nobiles przywitał wiosnę nowymi opakowaniami swoich farb linii Pory Roku. Odświeżona szata graficzna jest nowoczesna i spójna z całą ofertą produktową firmy. Ponadto paleta kolorystyczna linii została poszerzona o 12 dodatkowych odcieni.

Nobiles Pory Roku

Fot. Nobiles

Paleta kolorystyczna farb Nobiles Pory Roku liczy obecnie już 44 kolory. Dodano 12 nowych odcieni, które dostępne są w sprzedaży już od 17 kwietnia, cztery natomiast zostały wycofane – jesień migdałowa, zima chmurna, zima arktyczna oraz zima stalowa. Farby w tych odcieniach będzie można kupić już tylko do wyczerpania zapasów.

Nowe opakowania będą się natomiast pojawiać na sklepowych półkach w miarę jak wyprzedawane będą farby z serii Pory Roku zgromadzone dotychczas w magazynach. Zmianie szaty graficznej towarzyszy również nowa, atrakcyjna cena – od marca obowiązują o 8% niższe ceny cennikowe farb Nobiles Pory Roku niż do tej pory.

Źródło: Nobiles

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA