REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Marka farb  >  Nobiles
Profesjonalny Malarz 2014 – znamy zwycięzców!

Profesjonalny Malarz 2014 – znamy zwycięzców! (News)

Program Profesjonalny Malarz 2014 dobiegł końca. Wiemy już, kto w Wielkim Finale pobił konkurentów i wygrał samochód Mercedes Citan!
Profesjonalny Malarz – akcja z nagrodami

Profesjonalny Malarz – akcja z nagrodami (News)

Ruszyła specjalna akcja marek Sikkens i Nobiles dla właścicieli sklepów z artykułami malarskimi oraz firm remontowo-budowlanych. Do wygrania co miesiąc i co kwartał atrakcyjne nagrody, zaś na zakończenie akcji dla dwóch najlepszych uczestników – samochód marki Mercedes Citan.
Nobiles Pory Roku w nowej szacie

Nobiles Pory Roku w nowej szacie (News)

Nobiles przywitał wiosnę nowymi opakowaniami swoich farb linii Pory Roku. Odświeżona szata graficzna jest nowoczesna i spójna z całą ofertą produktową firmy. Ponadto paleta kolorystyczna linii została poszerzona o 12 dodatkowych odcieni.
Polskie marki farb wśród laureatów Superbrands

Polskie marki farb wśród laureatów Superbrands (News)

Ogłoszono laureatów Superbrands 2013/2014 – zestawienia najlepiej rozpoznawanych i najczęściej wybieranych marek na polskim rynku. Wśród nich znalazły się m.in. Dekoral, Śnieżka i Dulux.
Skąpiec.pl – raport o farbach ściennych

Skąpiec.pl – raport o farbach ściennych (News)

Serwis Skąpiec.pl postanowił sprawdzić preferencje klientów kupujących farby dekoracyjne. W ciągu pięciu miesięcy od 1 stycznia do 31 maja bacznie obserwował, które produkty najchętniej wybierają Polacy. Wyniki opublikowano w specjalnym raporcie. Wynika z nich, że na polskim rynku prym wiodą marki Śnieżka i Dekoral.
Nobiles – nowe produkty

Nobiles – nowe produkty (News)

W ofertach producentów farb i powłok zaroiło się ostatnio od nowości. Prezentujemy krótko najnowsze produkty zaproponowane przez markę Nobiles.
 REKLAMA