REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Profesjonalny Malarz – akcja z nagrodami

Ruszyła specjalna akcja marek Sikkens i Nobiles dla właścicieli sklepów z artykułami malarskimi oraz firm remontowo-budowlanych. Do wygrania co miesiąc i co kwartał atrakcyjne nagrody, zaś na zakończenie akcji dla dwóch najlepszych uczestników – samochód marki Mercedes Citan.

Profesjonalny Malarz

Fot. arch. Sikkens

Program Profesjonalny Malarz ma zbliżyć marki Sikkens i Nobiles do przedsiębiorstw działających na rynku malarskim. Aby wziąć udział w akcji nie trzeba robić nic więcej jak zarejestrować się w najbliższym sklepie biorącym udział w programie (lista dostępna jest na stronie Sikkens Polska, można również skorzystać z wyszukiwarki na stronie Nobiles). Program trwa do końca tego roku, warto się jednak pospieszyć, ponieważ co miesiąc do wygrania są atrakcyjne nagrody.

Prócz tego co kwartał Sikkens nagradza 3 najlepszych wykonawców, Nobiles zaś – 96. W styczniu przyszłego roku trzech finalistów Sikkens i 24 finalistów Nobiles powalczy na torze w Bednarach o nagrodę główną. Do zdobycia dwa samochody marki Mercedes Citan.

Zapraszamy do udziału! Szczegółowe informacje na temat całej akcji, uczestnictwa oraz nagród na stronie Sikkens Polska oraz Nobiles.

Źródło: Sikkens, Nobiles

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 3
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA