REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Polskie marki farb wśród laureatów Superbrands

Ogłoszono laureatów Superbrands 2013/2014 – zestawienia najlepiej rozpoznawanych i najczęściej wybieranych marek na polskim rynku. Wśród nich znalazły się m.in. Dekoral, Śnieżka i Dulux.

polskie marki farb wśród laureatów Superbrands

Fot. Superbrands

Organizacja Superbrands powstała w 1994 roku w Wielkiej Brytanii, a jej celem było wyróżnianie najlepiej radzących sobie na brytyjskim rynku marek. Wkrótce później powstały narodowe edycje tej inicjatywy, m.in. australijska, hiszpańska, francuska i amerykańska. W Polsce zestawienie Superbrands sporządzane jest od 2005 roku. Opiera się ono zarówno na opinii ekspertów (tworzących Radę Marek), jak i konsumentów.

W zaszczytnym gronie Superbrands 2013/2014 znalazły się marki farb:

Dekoral
Dulux
Hammerite

Prócz tego przyznano tytuły Created in Poland Superbrands 2013/2014, które otrzymać mogły jedynie marki mające swój początek w Polsce (niezależnie od pochodzenia kapitału i miejsca produkcji). W ten sposób wyróżnione zostały następujące marki farb:

Dekoral
Jedynka
Śnieżka
MAGNAT
Nobiles

Pełne zestawienie laureatów znaleźć można na stronie Superbrands.

Źródło: Superbrands

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Komentarze (1)

  1. Śnieżka to po prostu dobry produkt, można od niej wymagać trwałości na ścianie. Nie zawiodła mnie ani razu, a paletę kolorów mają tak szeroką, że każdy architekt wnętrz może spokojnie polegać tylko na tej marce.

    novik
    17 styczeń 2014 at 17:33
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA