REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Marka farb  >  Jedynka
Farby Jedynka w programie „Nasz Nowy Dom”

Farby Jedynka w programie „Nasz Nowy Dom” (News)

Farby Jedynka zostały po raz kolejny wykorzystane w programie „Nasz Nowy Dom”. Ekipa remontowa użyła produktów Jedynka Ogród Barw i Jedynka Perfekcyjna Biel.
Jedynka – Konsumencki Lider Jakości 2015

Jedynka – Konsumencki Lider Jakości 2015 (News)

Marka farb Jedynka należąca do firmy Tikkurila zortała wyróżniona w programie Konsumencki Lider Jakości 2015. Doceniono ją w dwóch kategoriach.
Jedynka z nagrodą Superbrands 2014/2015

Jedynka z nagrodą Superbrands 2014/2015 (News)

Wśród laureatów Superbrands 2014/2015 znalazła się również marka Jedynka. Otrzymała wyróżnienie w kategorii Created in Poland.
Promocja farb Jedynka na wielkie malowanie

Promocja farb Jedynka na wielkie malowanie (News)

Trwa promocja na farby Jedynka – kup 10 litrów farb z kolekcji Ogród Barw, a za symboliczną złotówkę otrzymasz 3 litry białej farby Jedynka Perfekcyjna Biel, która przydać się może choćby do pomalowania sufitów.
Polskie marki farb wśród laureatów Superbrands

Polskie marki farb wśród laureatów Superbrands (News)

Ogłoszono laureatów Superbrands 2013/2014 – zestawienia najlepiej rozpoznawanych i najczęściej wybieranych marek na polskim rynku. Wśród nich znalazły się m.in. Dekoral, Śnieżka i Dulux.
Skąpiec.pl – raport o farbach ściennych

Skąpiec.pl – raport o farbach ściennych (News)

Serwis Skąpiec.pl postanowił sprawdzić preferencje klientów kupujących farby dekoracyjne. W ciągu pięciu miesięcy od 1 stycznia do 31 maja bacznie obserwował, które produkty najchętniej wybierają Polacy. Wyniki opublikowano w specjalnym raporcie. Wynika z nich, że na polskim rynku prym wiodą marki Śnieżka i Dekoral.
Jedynka – nowe odcienie inspirowane naturą

Jedynka – nowe odcienie inspirowane naturą (News)

Pojawiły się nowe odcienie w linii farb Jedynka® Ogród Barw. Jest to kolekcja inspirowana przyrodą, zapewniająca świeży i żywy, a równocześnie odprężający nastrój kwitnących ogrodów i łąk.
 REKLAMA