REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Jedynka z nagrodą Superbrands 2014/2015

Wśród laureatów Superbrands 2014/2015 znalazła się również marka Jedynka. Otrzymała wyróżnienie w kategorii Created in Poland.

Jedynka

Fot. arch. Jedynka

Superbrands to prestiżowe wyróżnienie obecne na polskim rynku od roku 2005. Przy jego przyznawaniu brane są pod uwagę zarówno głosy ekspertów, tworzących Radę Marek Superbrands, jak i konsumentów. Prócz wskaźników finansowych, określających pozycję na polskim rynku, oceniane są także takie kryteria jak atrakcyjność wizerunku marki i jej rozpoznawalność na tle konkurencji.

W edycji 2014/2015 Jedynka zdobyła po raz kolejny nagrodę Superbrands Created in Poland, przyznawaną markom opracowanym i wprowadzonym na rynek w Polsce. Wyróżnienie to potwierdza, że marka Tikkurili odznacza się wysoką jakością i jest chętnie wybierana przez klientów.

Źródło: Jedynka

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA