a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjnedo ścian i elewacjiJedynka – nowe odcienie inspirowane naturą

Jedynka – nowe odcienie inspirowane naturą

Pojawiły się nowe odcienie w linii farb Jedynka® Ogród Barw. Jest to kolekcja inspirowana przyrodą, zapewniająca świeży i żywy, a równocześnie odprężający nastrój kwitnących ogrodów i łąk.

Jedynka

„Kwiat piwonii” – kolor sezonu Jedynka® – w zestawieniu z „soczystą gruszką”. Fot. Jedynka

Cztery nowe odcienie z kolekcji Ogród Barw to „kwiat piwonii” (będący równocześnie kolorem sezonu Jedynka®), „miodowa pokusa”, „deser jeżynowy” i „wiosenna koniczyna”. Wszystkie są bardzo ciepłe i radosne, a równocześnie nadają wnętrzu modny, nowoczesny wygląd.

„Miodowa pokusa” i „błękitne oczko”. Fot. Jedynka

„Kwiat piwonii” to propozycja wyrazista i przykuwająca uwagę nawet na niewielkim fragmencie ściany. Świetnie komponuje się ze świeżymi odcieniami takimi jak „soczysta gruszka”, a także z bardziej stonowanymi barwami („kuszący migdał”, „babie lato”), zapewniając dyskretny urok wnętrza.

Słoneczną „miodową pokusę” producent radzi zestawić z chłodnym „błękitnym oczkiem” – uzyskany efekt pobudza i nastraja optymistycznie, a równocześnie odpręża.

Z kolei głęboki „deser jeżynowy” najlepiej komponuje się z delikatnymi odcieniami beżu. Wnętrze wygląda dzięki temu modnie, a zarazem ciepło i przyjaźnie.

„Deser jeżynowy” i „orientalny cynamon”. Fot. Jedynka

„Wiosenna koniczyna” w zestawieniu ze „słodkimi winogronami” świetnie nadaje się do jadalni. Pobudza zmysły i sprzyja długim spotkaniom w gronie rodziny i przyjaciół. Kolor wygląda również doskonale w połączeniu z beżami („pachnąca konwalia”, „słomkowy kapelusz”).

„Wiosenna koniczyna” i „słodkie winogrona”. Fot. Jedynka

Prócz ciekawej gamy kolorystycznej farby z kolekcji Ogród Barw mają wiele do zaoferowania. Są łatwe w aplikacji (szybko schną, nie kapią i nie mają nieprzyjemnego zapachu), ekologiczne (niska zawartość LZO) i utrzymaniu (są odporne na zmywanie, dzięki czemu można pozbyć się zabrudzeń przecierając po prostu ścianę mokrą ścierką). Dzięki Systemowi Potrójnej Aktywności Powłoki zapewniają dobre krycie, trwałość koloru oraz mikrowentylację, która pozwala ścianie „oddychać” i zapobiega gromadzeniu się wilgoci.

Źródło: chemiabudowlana.info