REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Jedynka – Konsumencki Lider Jakości 2015

Marka farb Jedynka należąca do firmy Tikkurila zortała wyróżniona w programie Konsumencki Lider Jakości 2015. Doceniono ją w dwóch kategoriach.

Jedynka Konsumencki Lider Jakości

Fot. Jedynka

Jedynka otrzymała wyróżnienie w kategorii farb zewnętrznych oraz środków do ochrony i impregnacji drewna. Znalazła się w ten sposób w gronie najbardziej rozpoznawanych i zaufanych polskich marek.

Nagrody przyznano na podstawie badań, w których wzięło udział ponad 10 tysięcy konsumentów. Program Konsumencki Lider Jakości jest realizowany przez redakcję „Strefy Gospodarki”, niezależnego dodatku dystrybuowanego z „Gazetą Prawną”.

Źródło: Jedynka

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA