REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Profesjonalny Malarz 2014 – znamy zwycięzców!

Program Profesjonalny Malarz 2014 dobiegł końca. Wiemy już, kto w Wielkim Finale pobił konkurentów i wygrał samochód Mercedes Citan!

Profesjonalny Malarz 2014

Fot. arch. AkzoNobel

To już druga edycja programu Profesjonalny Malarz, organizowanego przez marki Nobiles, Sikkens i Dulux i skierowanego do firm remontowo-budowlanych oraz sklepów z artykułami malarskimi. W tegorocznej odsłonie wzięło udział prawie 4000 wykonawców i ponad 350 punktów sprzedaży.

Do finału dotarli najaktywniejsi. W ciągu trzech finałowych dni, od 20 do 22 lutego, na Torze Sobiesław Zasada Centrum w Bednarach pod Poznaniem o główną nagrodę walczyło 27 wykonawców i 27 sklepów. Uczestnicy musieli się wykazać nie tylko wiedzą teoretyczną z dziedziny farb, ale również mistrzowskimi umiejętnościami jazdy samochodem – na torze wyścigowym czekały ich takie konkurencje jak jazda Mitsubishi Lancer Evolution na czas, jazda slalomem na czas oraz jazda techniczna na czas po różnych nawierzchniach.

Po zsumowaniu punktów okazało się, że najlepiej poradziły sobie Sklep Domal G. Ozga L. Szubert z Gdańska reprezentowany przez Przemysława Szuberta oraz firma wykonawcza Blue Line z Łańcuta reprezentowana przez Krzysztofa Ziaję. Zwycięzcy otrzymali w nagrodę po samochodzie marki Mercedes Citan. Gratulujemy!

Źródło: AkzoNobel

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA