REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nobiles – nowe produkty

W ofertach producentów farb i powłok zaroiło się ostatnio od nowości. Prezentujemy krótko najnowsze produkty zaproponowane przez markę Nobiles.

Wśród nowinek pojawiły się zarówno farby do zastosowań wewnętrznych, jak i fasadowe. Podkład Nobiles Latex Grunt doskonale poradzi sobie z wypełnieniem wszelkich nierówności podłoża, dlatego jego aplikacja jest szczególnie zalecana w przypadku płyt kartonowo-gipsowych i gipsowych. Zdecydowanie poprawia przyczepność, krycie i wydajność farby nawierzchniowej, a więc pozwala sporo zaoszczędzić.

Inne propozycje to Nobiles Biała Akrylowa – biała farba emulsyjna do malowania farb i sufitów, bardzo łatwa w aplikacji i wydajna – oraz Nobile Latex Mix – dekoracyjna farba lateksowa o matowym wykończeniu, dostępna w 360 wariantach kolorystycznych. Na fasady natomiast firma Nobiles poleca Nobiles Nobilit Mix – farbę elewacyjną o doskonałej przyczepności, odporną na rozwój glonów i grzybów.

Źródło: Nobiles

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA