REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Dyplom CPCA do wzięcia

Od teraz aby zdobyć prestiżowy dyplom CPCA (Canadian Paint and Coatings Association) nie trzeba zbierać pieniędzy na podróż za ocean. Co więcej – nie trzeba nawet wychodzić z domu! Stowarzyszenie uruchomiło szkolenia online, zakończone zdalnym egzaminem i przyznaniem oficjalnego certyfikatu ukończenia kursu.

dyplom CPCA

fot. marygober (sxc.hu)

Prowadzone obecnie przez CPCA szkolenia w ramach technologii powłok były wcześniej administrowane przez Toronto Society for Coatings Technology (TOSCOT). Uruchomione zostały po raz pierwszy w latach 90. i miały na celu przygotowanie młodych chemików do pracy w przemyśle. Od tamtego czasu zapewniły solidną wiedzę i umiejętności ponad ośmiuset kursantom z Kanady.

Przy obecnym tempie rozwoju gospodarczego często brakuje specjalistów, którzy doskonale znają się na nowoczesnych technologiach stosowanych w branży farbiarskiej. Jak mówi Gary LeRoux, przewodniczący CPCA, oferowany przez stowarzyszenie kurs ma być wypełnieniem luki między szkolną a wysoce specjalistyczną wiedzą, bez której sukces w przemyśle nie jest możliwy.

Kurs składa się z trzech semestrów, w trakcie których dokonany zostaje gruntowny przegląd technologii aplikacji farb i powłok. Zestaw informacji, które otrzymuje kursant, to pakiet niezbędny każdemu, kto chce związać się na stałe z branżą lakierniczą. Nauczaniem zajmować się będzie specjalnie w tym celu powołany komitet, w skład którego wchodzą członkowie CPCA oraz specjaliści z TOSCOT.

Wszystkich zainteresowanych szkoleniem odsyłamy na stronę CPCA.

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA