REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Lakiery samochodowe w latach 2014-2018

Firma TechNavio przygotowała raport dotyczący rynku lakierów samochodowych. Według niego rynek ten w latach 2014-2018 będzie się rozwijał w tempie 5,59% na rok.

lakiery samochodowe

Fot. jlburgess (sxc.hu)

Prognozy specjalistów TechNavio są bardziej optymistyczne niż analityków MarketsandMarkets, którzy przewidywali rozwój rynku na poziomie 4,15% na rok. Zdaniem TechNavio na rozwój rynku pozytywnie wpływać będzie rosnąca produkcja aut, zwłaszcza w rejonie Azji i Pacyfiku, oraz zapotrzebowanie na innowacyjne, atrakcyjne i funkcjonalne powłoki samochodowe. Największym wyzwaniem będą natomiast coraz wyższe ceny surowców.

W raporcie zaprezentowana została sytuacja w najważniejszych rejonach świata: EMEA, Azji i Pacyfiku oraz w obydwu Amerykach. Analitycy TechNavio sporo uwagi poświęcili też najbardziej liczącym się na rynku producentom. Wśród nich pojawiają się przede wszystkim 3M, Axalta, DuPont, Henkel oraz PPG Industries.

Kluczem do sukcesu na rynku lakierów samochodowych w najbliższych latach ma być oryginalność i innowacyjność – odważne kolory, przykuwające uwagę efekty i ciekawe funkcjonalności. Również nowinki technologiczne w zakresie produkcji i aplikacji lakierów będą bardzo w cenie.

Raport zamówić można na stronie TechNavio.

Źródło: TechNavio

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA