REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowa strona Sika Poland

Strona internetowa Sika jest już dostępna w nowej, odświeżonej wersji. Obecnie w sposób przejrzysty prezentuje produkty i osiągnięcia firmy, aktualności oraz aplikacje do pobrania.

Sika PolandW zakładce Produkty i Rozwiązania na nowej stronie Sika Poland oprócz katalogu produktów firmy oraz dokumentacji znajduje się całe mnóstwo materiałów dotyczących inwestycji z udziałem Sika oraz interaktywne poradniki. Ciekawe filmy prezentują między innymi takie projekty jak renowacja mostu Sydney Harbour Bridge czy remont stacji metra w Londynie, a prócz tego opisane zostały liczne inwestycje w Polsce.

Z poziomu strony można się również dostać na kanał YouTube firmy Sika, gdzie zamieszczono szereg filmów instruktażowych. Będą one na pewno nieocenioną pomocą przy wykańczaniu oraz remontowaniu na własną rękę.

W nowym serwisie potrzebne informacje znajdą wszyscy, którzy chcą być na bieżąco z działalnością firmy. Możliwe jest również zapisanie się na newsletter firmy Sika Poland, aby otrzymywać najświeższe wiadomości prosto na swoją skrzynkę mailową.

Warto też zwrócić uwagę na dział Do pobrania. Znajdują się tam przydatne aplikacje, takie Sika Product Finder umożliwiająca wyszukiwanie produktów Sika za pośrednictwem smartfona.

Zachęcamy do wizyty:
Sika Poland

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA