REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Marka farb  >  PARA Paints
Ogłaszamy Kolory Roku 2017!

Ogłaszamy Kolory Roku 2017! (Artykuł)

Zielony, niebieski i fiolet – te odcienie najczęściej otrzymywały tytuł Koloru Roku 2017 od światowych producentów. Sezon już w pełni, warto więc raz jeszcze zapoznać się z ich propozycjami, zanim rozpoczniemy wakacyjny remont.
Trendy kolorystyczne 2017 PARA Paints

Trendy kolorystyczne 2017 PARA Paints (News)

Kanadyjski producent farb PARA Paints ogłosił swoje Kolory Roku 2017. Jeden, stonowany i wyciszony – dla konsumentów, drugi, bardziej zdecydowany i pobudzający kreatywność – dla projektantów.
Niech żyje czerwień! – trendy 2016 PARA Paints

Niech żyje czerwień! – trendy 2016 PARA Paints (Artykuł)

W nadchodzącym sezonie PARA Paints idzie pod prąd – podczas gdy inni producenci postawili na biel i delikatne pastele, kanadyjska firma Kolorem Roku okrzyknęła intensywną i pełną pasji czerwień Cherries Jubilee.
Najmodniejsze kolory 2013

Najmodniejsze kolory 2013 (Artykuł)

Jeśli interesujesz się najnowszymi trendami kolorystycznymi w branży farb dekoracyjnych, wyjrzyj na zewnątrz. W 2013 roku to właśnie dominujące za oknem zielenie i błękity będą odcieniami najczęściej zdobiącymi wnętrza – twierdzi Debbie Zimmer, specjalistka Paint Quality Institute. Specjaliści PARA Paints dorzucają kilka mocnych, energetycznych propozycji – nasycone żółcie i pomarańcze.
Dekorian wspiera młodych projektantów wnętrz

Dekorian wspiera młodych projektantów wnętrz (Artykuł)

Z myślą o studentach kierunków związanych z wystrojem wnętrz sieć salonów Dekorian stworzyła Dekorian Lab – laboratorium wiedzy, które ma zapoznać młodych z branżą i ułatwić im start w dziedzinie wystroju wnętrz.
 REKLAMA