REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Niech żyje czerwień! – trendy 2016 PARA Paints

W nadchodzącym sezonie PARA Paints idzie pod prąd – podczas gdy inni producenci postawili na biel i delikatne pastele, kanadyjska firma Kolorem Roku okrzyknęła intensywną i pełną pasji czerwień Cherries Jubilee.

PARA Paints trendy 2016

Czerwony aksamit, czerwone usta, czerwone rubiny, czerwone buty, samochody i oczywiście czerwony dywan – wszystko to jest klasycznym, a zarazem ognistym i pełnym pasji symbolem luksusu. I takie właśnie skojarzenia przywodzi Kolor Roku 2015 PARA Paints – bogata czerwień Cherries Jubilee.

PARA Paints trendy 2016

Na ścianach Kolor Roku 2016, Cherries Jubilee.

Ten płomienny odcień jest podstawą jednej z czterech palet PARA na rok 2016 – Passion. To wystrój „na ostro”, oddziałujący na wszystkie zmysły intensywnymi odcieniami i niebanalnymi wykończeniami. Pełen pasji design, który nigdy się nie starzeje.

Passion. Fot. arch. PARA Paints

Passion

Zestaw Artisan wyraża za kolei miłość do niepowtarzalnego rękodzieła i sztuki. Zachwyca różnorodnością kolorów, wykończeń, materiałów i tekstur. I pobudza kreatywność – co jest nie bez znaczenia w czasach, gdy coraz częściej pracujemy z domu.

Artisan. Fot. arch. PARA Paints

Artisan

Do bogactwa natury nawiązują kolory i tekstury wystroju Urban Jungle. To zachęta do tego, by przemienić swoją przestrzeń życiową w zieloną wyspę na samym środku miejskiego oceanu.

Urban Jungle. Fot. arch. PARA Paints

Urban Jungle

Paleta Discovery zainspirowany jest niezbadanymi obszarami morza i przestrzeni. Odkryj płynne, luminescencyjne i przejrzyste kolory oraz efekty i zobacz, jak odmienią twoje mieszkanie!

Discovery. Fot. arch. PARA Paints

Discovery

Źródło, fot.: PARA Paints

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA