a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjnedo ścian i elewacjiNiech żyje czerwień! – trendy 2016 PARA Paints

Niech żyje czerwień! – trendy 2016 PARA Paints

W nadchodzącym sezonie PARA Paints idzie pod prąd – podczas gdy inni producenci postawili na biel i delikatne pastele, kanadyjska firma Kolorem Roku okrzyknęła intensywną i pełną pasji czerwień Cherries Jubilee.

PARA Paints trendy 2016

Czerwony aksamit, czerwone usta, czerwone rubiny, czerwone buty, samochody i oczywiście czerwony dywan – wszystko to jest klasycznym, a zarazem ognistym i pełnym pasji symbolem luksusu. I takie właśnie skojarzenia przywodzi Kolor Roku 2015 PARA Paints – bogata czerwień Cherries Jubilee.

PARA Paints trendy 2016

Na ścianach Kolor Roku 2016, Cherries Jubilee.

Ten płomienny odcień jest podstawą jednej z czterech palet PARA na rok 2016 – Passion. To wystrój „na ostro”, oddziałujący na wszystkie zmysły intensywnymi odcieniami i niebanalnymi wykończeniami. Pełen pasji design, który nigdy się nie starzeje.

Passion. Fot. arch. PARA Paints

Passion

Zestaw Artisan wyraża za kolei miłość do niepowtarzalnego rękodzieła i sztuki. Zachwyca różnorodnością kolorów, wykończeń, materiałów i tekstur. I pobudza kreatywność – co jest nie bez znaczenia w czasach, gdy coraz częściej pracujemy z domu.

Artisan. Fot. arch. PARA Paints

Artisan

Do bogactwa natury nawiązują kolory i tekstury wystroju Urban Jungle. To zachęta do tego, by przemienić swoją przestrzeń życiową w zieloną wyspę na samym środku miejskiego oceanu.

Urban Jungle. Fot. arch. PARA Paints

Urban Jungle

Paleta Discovery zainspirowany jest niezbadanymi obszarami morza i przestrzeni. Odkryj płynne, luminescencyjne i przejrzyste kolory oraz efekty i zobacz, jak odmienią twoje mieszkanie!

Discovery. Fot. arch. PARA Paints

Discovery

Źródło, fot.: PARA Paints