REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Alesta z certyfikatem Europejskiej Agencji Kolejowej

Axalta Coating Systems, wiodący globalny dostawca lakierów ciekłych i proszkowych, uzyskał certyfikat przeciwpożarowy European Fire and Smoke certification – EN 45-545. Został on przyznany przez Europejską Agencję Kolejową (European Railway Agency) na cały asortyment farb proszkowych Alesta.

Alesta

Fot. Didgeman / pixabay.com

European Fire and Smoke certification to nowa norma europejska, która w pełni zastąpi normy krajowe do roku 2017. Ma ona uporządkować krajowe regulacje i zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa dla podróży kolejowych w krajach europejskich.

Farby proszkowe Alesta, które są szeroko stosowane na powierzchniach wewnętrznych i zewnętrznych taboru kolejowego w całej Europie, były bardzo dokładnie i niezależnie testowane przez okres kilku miesięcy. W rezultacie uzyskały certyfikat przeciwpożarowy zgodny z EN 45-545. Jak mówi Markus Koenigs, Marketing Communications Manager oddziału farb proszkowych Axalta na rynki EMEA:

Niezmiernie się cieszymy, że Europejska Agencja Kolejowa zatwierdziła naszą linię produktów Alesta, udzielając im certyfikatu zgodnego z regulacjami dotyczącymi bezpieczeństwa przeciwpożarowego, w zakresie pożaru i dymu w przemyśle kolejowym. Nasze produkty są opracowywane z myślą o udoskonaleniu piękna różnych obiektów, niemniej jednak jest dla nas bardzo ważne, że mogą również przyczynić do bezpieczeństwa pasażerów i personelu w przypadku powstania pożaru. Rygorystyczne wytyczne dotyczące bezpieczeństwa, takie jak norma EN 45-545, są chętnie widziane przez Axalta.

Źródło: Axalta Coating Systems

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA