REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Marka farb  >  Heubach
Clariant sprzedaje oddział pigmentów

Clariant sprzedaje oddział pigmentów (News)

Clariant podjął decyzję o sprzedaży swojego oddziału pigmentów. Przejdzie on w ręce konsorcjum złożonego z firmy Heubach i spółki SK Capital.
Nie żyje Rainer Heubach, wizjoner i prezes Heubach

Nie żyje Rainer Heubach, wizjoner i prezes Heubach (News)

21 października po poważnej chorobie zmarł Rainer Heubach, były właściciel i prezes firmy Heubach. Branża wspomina wizjonera, który wprowadził rodzinną firmę na amerykański rynek, zapewniając jej sukces na światowych rynku.
Heubach inwestuje w wanadan bizmutu

Heubach inwestuje w wanadan bizmutu (News)

Heubach zwiększa produkcję swoich pigmentów na bazie wanadanu bizmutu. Powodem tego kroku jest coraz wyższe zapotrzebowanie na wysokiej jakości pigmenty, które mogą zastąpić toksyczne chromiany ołowiu.
Heubach świętuje urodziny

Heubach świętuje urodziny (News)

Heubach, światowy lider produkcji pigmentów do różnych zastosowań, obchodzi 210. urodziny. Mimo odniesionego na globalnym rynku sukcesu firma nie spoczywa jednak na laurach i już planuje nowe inwestycje.
Echa European Coatings Show (1)

Echa European Coatings Show (1) (News)

W dniach 19-21 marca w Norymberdze w Niemczech odbyła się kolejna edycja targów European Coatings Show. Producenci farb, pigmentów i dodatków z całego świata zgromadzili się w jednym miejscu, aby zaprezentować zainteresowanym swoje najnowsze produkty i technologie. Dla czytelników naszego portalu dokonujemy krótkiego podsumowania tego ważnego dla branży farbiarskiej wydarzenia.
Heubach i hubergroup jednoczą siły

Heubach i hubergroup jednoczą siły (News)

Wytwórca pigmentów Heubach oraz producent tuszów hubergroup połączyli swe siły, by stworzyć nową linię wodorozcieńczalnych farb drukarskich.
Heubach otwiera nowy zakład produkcyjny

Heubach otwiera nowy zakład produkcyjny (News)

Firma Heubach oficjalnie uruchomiła nowy zakład produkcji i przetwarzania pigmentów. Znajduje się on w niemieckim Langelsheim i zajmuje łączną powierzchnię 2300 metrów kwadratowych, z czego 800 m² to laboratoria, zaś 1500 m² – przestrzeń produkcyjna.
 REKLAMA