REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Marka farb  >  Glasurit
BASF pomoże zwiększyć zysk w lakierniach Jaguara

BASF pomoże zwiększyć zysk w lakierniach Jaguara (News)

Oddział BASF Coatings podpisał kontrakt z firmą Jaguar Land Rover. Umowa dotyczy wsparcia marek Glasurit i R-M w implementacji programu Global Body & Paint Programme Jaguara w jego światowej sieci lakierni.
Glasurit partnerem Jaguara

Glasurit partnerem Jaguara (News)

Europejski oddział Jaguar Land Rover podpisał kontrakt z Glasurit, marką lakierów samochodowych należącą do BASF. Ścisła współpraca pozwoli obu firmom zapewnić doskonały poziom obsługi w całej sieci warsztatów w Europie.
Publikacja Glasurit o renowacji zabytkowych aut

Publikacja Glasurit o renowacji zabytkowych aut (News)

Zabytkowe samochody są coraz popularniejsze, ale ich renowacja sprawia dużo większe problemy niż innych pojazdów. Dlatego też Glasurit oraz organizacja FIVA zaprezentowały specjalną publikację, która przybliża temat lakierowania oldtimerów.
Konkurs Złota Lakiernia 2015

Konkurs Złota Lakiernia 2015 (News)

Masz swój własny warsztat blacharsko-lakierniczy? Dbasz o bezpieczeństwo pracy i ekologię, a klient jest dla ciebie najważniejszy? Zgłoś się do konkursu Złota Lakiernia 2015!
Lakiery Glasurit bezpieczne w kontakcie z żywnością

Lakiery Glasurit bezpieczne w kontakcie z żywnością (News)

System lakierniczy CV marki Glasurit otrzymał certyfikat potwierdzający całkowitą nieszkodliwość w kontakcie z żywnością. Dzięki temu w pojazdach, na których zastosowano ten system, będzie można przewozić suchą żywność i pasze bez dodatkowych zabezpieczeń.
Glasurit na Techno-Classica

Glasurit na Techno-Classica (News)

W dniach 10-14 kwietnia w Essen już po raz 25. będzie miało miejsce wielkie wydarzenie dla miłośników zabytkowych samochodów – Techno-Classica. Przewiduje się, że w tym roku przybędzie na nie około 180 tysięcy odwiedzających. Nie może tam zabraknąć i koncernu BASF z jego marką lakierów samochodowych Glasurit®.
Dowolny stopień połysku dzięki lakierom samochodowym Glasurit

Dowolny stopień połysku dzięki lakierom samochodowym Glasurit (News)

Matowe wykończenie samochodu prezentuje się bardzo efektownie i elegancko. Zdając sobie z tego sprawę firma Glasurit opracowała nową technologię Mat Clear System umożliwiającą otrzymanie dowolnego stopnia połysku nawierzchni, od zupełnie matowego po wysoki połysk.
 REKLAMA