a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweGlasurit partnerem Jaguara

Glasurit partnerem Jaguara

Europejski oddział Jaguar Land Rover podpisał kontrakt z Glasurit, marką lakierów samochodowych należącą do BASF. Ścisła współpraca pozwoli obu firmom zapewnić doskonały poziom obsługi w całej sieci warsztatów w Europie.

Glasurit Jaguar

Fot. arch. Glasurit

Współpraca obydwu firm nie będzie się ograniczać jedynie do dostarczania lakierów. Glasurit zdecyduje również o wyborze Managerów Programowych z firm partnerskich Outsorc i Auto Skills International w ramach programu Jaguara Global Body & Paint w Europie. Producent wybrał Glasurit ze względu na doskonałą jakość produktów, ale również wsparcie techniczne oferowane przez markę (szkolenia, narzędzia dla warsztatów).

Wykorzystując nasze portfolio Ratio Concept Plus będziemy kłaść nacisk na efektywność, monitorowanie osiągnięć i rozwój biznesu. Zapewnimy także odpowiednie narzędzia, indywidualne konsultacje oraz plany działania dla warsztatów, tak aby możliwie jak najbardziej usprawnić ich operacje

– mówi Oliver Birk, dyrektor BASF Global Key Account Management Automotive Refinish. Dzięki temu nowemu modelowi współpracy Glasurit i Jaguar Land Rover będą w stanie zapewnić wyrównany standard obsługi w warsztatach na poziomie międzynarodowym.

Źródło: Glasurit