REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Glasurit na Techno-Classica

W dniach 10-14 kwietnia w Essen już po raz 25. będzie miało miejsce wielkie wydarzenie dla miłośników zabytkowych samochodów – Techno-Classica. Przewiduje się, że w tym roku przybędzie na nie około 180 tysięcy odwiedzających. Nie może tam zabraknąć i koncernu BASF z jego marką lakierów samochodowych Glasurit®.

Zeszłoroczne stoisko marki Glasurit na Techno-Classica. Fot. arch. BASF

Wśród atrakcji przewidzianych przez BASF znajduje się krótki przewodnik po najbardziej rozpoznawanych kolorach samochodów, typowych dla konkretnych modeli – jak choćby odcień Rosso Dino dla Ferrari, British Racing Green dla Jaguara czy Angola Green dla Mercedesa.

Ponadto firma zaprezentuje swój system doboru kolorów Glasurit Color Profi, zaś Jürgen Book, szef Obsługi Klienta, wyjaśni co zrobić, by osiągnąć oszałamiający efekt przy odnawianiu klasycznego samochodu. Warto zauważyć, że doświadczenie ekspertów Glasurit na tym polu jest bardzo bogate – marka posiada największą na świecie bibliotekę odcieni dla samochodów zabytkowych.

Zademonstrowany zostanie także przenośny przyrząd BASF do pomiaru koloru – Glasurit RATIO Scan II. Wystarczy przyłożyć go do karoserii, nacisnąć przycisk i po chwili mamy do dyspozycji dokładną informację o kolorze oraz formule farby, jaka pozwoli go uzyskać.

W zeszłym roku stoisko marki Glasurit cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem, BASF liczy na to, że i w tym roku będzie podobnie. Wszystkich zainteresowanych kierujemy do stoiska 111 w hali 5.0.

Źródło: BASF

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA