REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

BASF pomoże zwiększyć zysk w lakierniach Jaguara

Oddział BASF Coatings podpisał kontrakt z firmą Jaguar Land Rover. Umowa dotyczy wsparcia marek Glasurit i R-M w implementacji programu Global Body & Paint Programme Jaguara w jego światowej sieci lakierni.

Jaguar BASF

Fot. arch. Jaguar Land Rover Limited

W ramach współpracy firma BASF dostarczać będzie dla Jaguara produkty wykończeniowe Glasurit i R-M oraz technologie dopasowania koloru w obrębie sieci lakierni w rejonie Azji i Pacyfiku. Oprócz lakierów Glasurit i R-M w ramach kontraktu Jaguar otrzyma również dostęp do akcesoriów z linii RODIM®, które większą efektywność procesu naprawy i lepszą jakość wykończenia.

Większy zysk lakierni

BASF gwarantuje nowemu klientowi usługę Advanced Business Solutions (ABS), która pomaga zwiększyć zysk i wydajność sieci autoryzowanych lakierni poprzez wykorzystanie innowacyjnych usług, narzędzi i szkoleń. Jak komentuje Mike Hill, globalny specjalista ds. strategicznego zarządzania klientami w BASF Automotive Refinish Coatings Solutions Europe:

Global Body & Paint Programme Jaguara reprezentuje zrównoważone podejście, skupiając się przede wszystkim na biznesowej infrastrukturze lakierni w zakresie planowania, wyposażenia czy zgodności technicznej. Eksperci Glasurit i R-M będą pracować razem z menedżerem programu Global Body & Paint Programme, by lakiernie przynosiły większy zysk. Narzędziem do osiągnięcia tego celu będzie nasza usługa ABS, dostosowana do tego, by poprawić operacyjność lakierni Jaguara i stworzyć nowe możliwości biznesowe.

Dzięki nowej współpracy zapewnione zostaną jednakowo wysokie standardy w autoryzowanych lakierniach Jaguara na całym świecie. Dostarczone przez BASF produkty i rozwiązania zagwarantują wydajny proces, który skutkować będzie sprawną obsługą klienta.

Sprawdzone w Europie

Jak podkreśla Hill, podpisany obecnie kontrakt to kolejny krok po podobnej współpracy między BASF a Jaguarem w Europie. Producent samochodów chętnie wykorzystuje tu technologie Glasurit i R-M, a obie firmy wypracowały strategie, które pomagają stawić czoła lokalnym wyzwaniom. Dobrym przykładem są Włochy, gdzie dzięki wspólnym działaniom udało się zwiększyć zysk w sieci lakierni Jaguara o ponad 30%.

Źródło: BASF

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA