REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Konkurs Złota Lakiernia 2015

Masz swój własny warsztat blacharsko-lakierniczy? Dbasz o bezpieczeństwo pracy i ekologię, a klient jest dla ciebie najważniejszy? Zgłoś się do konkursu Złota Lakiernia 2015!

Złota Lakiernia 2015Konkurs organizowany jest przez Polską Izbę Motoryzacji oraz BASF Coatings Services i markę Glasurit. Ma on na celu wyłonić polskie warsztaty lakiernicze, które szczególnie dbają o dobro klienta, przestrzegają przepisów BHP i dają dobry przykład preferując przyjazne środowisku produkty i technologie.

Jeśli uważasz, że twoja lakiernia spełnia te kryteria, zgłoś się! Wystarczy wypełnić ankietę zgłoszeniową, dołączyć zdjęcia swojego warsztatu i wyrazić zgodę na ewentualną wizytę jury. Trzeba się jednak śpieszyć – zgłoszenia przyjmowane są jeszcze tylko do 2 listopada!

Więcej informacji uzyskać można od Polskiej Izby Motoryzacji. Osobą odpowiedzialną za kontakt jest pani Magdalena Patajewicz, mail: magda@pim.pl, tel. 22 646 08 18.

Wyniki konkursu ogłoszone zostaną 1 grudnia podczas X edycji Dyskusyjnego Forum Ubezpieczeń Komunikacyjnych w Warszawie. Zapraszamy!

Źródło: PIM

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA